İKSA MÜHENDİSLİK

İKSA Mühendislik Müşavirlik İnş. San. ve Tic. A.Ş. zemin ve temel mühendisliği alanında uzmanlaşmış; teknik kadrosu, teknolojik makine parkı, zamanında, kusursuz bir biçimde tamamladığı yurtiçi / yurtdışı projeleri ile kalitesini ve gücünü ortaya koyarak, sektörün tercih edilen firması olmuştur.

Dünyadaki zemin ve temel mühendisliği ile ilgili teknolojileri araştırmak, geliştirmek ve uygulamak şirketin temel ilkesi olurken, İKSA, sektörün yurtiçi ve yurtdışında önemli yere sahip lider firmalarına, edindiği tecrübe ve imkanları sunarak çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

İKSA, kaliteye, çevreye, insan sağlığı ve güvenliğine duyarlılığını sahip olduğu ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeleri ile desteklemektedir. Yönetim sistemi şartlarına uyarak her alanda  maksimum kaliteyi hedeflemek, kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak İKSA’nın Temel Politikasıdır.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Soil Mixing
İksa Sistemi
Diyafram Duvar
Fore Kazık
0
Ülke
0
Devam Eden Proje
0
Tamamalanan Proje
0
Referans

NEDEN İKSA MÜHENDİSLİK

Tecrübe

lorem ipsum dolor odio augue placerat est, nec semper nisl porta ullam rutrum glavrida unicus amet vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur lorem.

Gelişmiş Makine Parkı

Respect is morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas ulla maximus elementum, odio augue.

Güvenilirlik

Transparency is maecenas sit vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur – amet tincidunt elit lorem ipsum urabitur quis rhoncus.

Hızlı Çözümler

Because acting with integrity ipsum porta maximus, odio augue ullam rutrum velit sit tincidunt elit.

PROJELERDEN GÖRSELLER

REFERANSLARIMIZ