İKSA MÜHENDİSLİK

İKSA Mühendislik Müşavirlik İnş. San. ve Tic. A.Ş. zemin ve temel mühendisliği alanında uzmanlaşmış; teknik kadrosu, teknolojik makine parkı, zamanında, kusursuz bir biçimde tamamladığı yurt içi / yurt dışı projeleri ile kalitesini ve gücünü ortaya koyarak, sektörün tercih edilen firması olmuştur.

Dünyadaki zemin ve temel mühendisliği ile ilgili teknolojileri araştırmak, geliştirmek ve uygulamak şirketin temel ilkesi olurken, İKSA, sektörün yurt içi ve yurt dışında önemli yere sahip lider firmalarına, edindiği tecrübe ve imkanları sunarak çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

İKSA, kaliteye, çevreye, insan sağlığı ve güvenliğine duyarlılığını sahip olduğu ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeleri ile desteklemektedir. Yönetim sistemi şartlarına uyarak her alanda  maksimum kaliteyi hedeflemek, kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak İKSA’nın Temel Politikasıdır.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

İksa Sistemi
Zemin İyileştirme & Derin Temeller
Diyafram Duvarlar
Geçirimsizlik Perdesi (Slurry Trench)
Soil Mixing
Fore Kazık
Mini Kazık
Öngermeli Zemin Ankrajı
0
Ülke
0
Devam Eden Proje
0
Tamamalanan Proje
0
Referans

NEDEN İKSA MÜHENDİSLİK

Deneyimli Kadro

İKSA, zemin ve temel mühendisliği alanında uzmanlaşmış; teknik kadrosu, teknolojik makine parkı, zamanında, kusursuz bir biçimde tamamladığı yurt içi / yurt dışı projeleri ile kalitesini ve gücünü ortaya koyarak, sektörün tercih edilen firması olmuştur.

Gelişmiş Makine Parkı

İKSA, gelişmiş teknolojik makine parkı ile Avrupa’nın önde gelen firmalarındandır. İKSA, sektörün yur tiçi ve yurt dışında önemli yere sahip lider firmalarına, edindiği tecrübe ve imkanları sunarak çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

Çevre, Güvenlik & Sağlık

İKSA, kaliteye, çevreye, insan sağlığı ve güvenliğine duyarlılığını sahip olduğu ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeleri ile desteklemektedir. Yönetim sistemi şartlarına uyarak her alanda maksimum kaliteyi hedeflemek, kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak İKSA’nın Temel Politikasıdır.

PROJELERDEN GÖRSELLER

[dt_gallery_photos_masonry mode=”grid” bwb_columns=”desktop:4|h_tablet:4|v_tablet:4|phone:2″ image_sizing=”resize” image_border_radius=”0px” project_icon_border_width=”0px” dis_posts_total=”12″ category=””]

REFERANSLARIMIZ